links

GA NAAR DE STARTPAGINA VAN DE VRIENDENKRING

Harmonie, Fanfare, Brassband

Muziekinstrumenten

Uitgevers van Muziek

Componisten van blaasmuziek

Diverse muzieklinks

Overige links

Als extra service geven we hier een aantal links naar andere interessante websites. Aanvulling of opmerkingen op deze links zijn altijd van harte welkom.

Dode Link ontdekt ?? Mail de webmaster !!

laatste wijziging zondag 29 maart 2015

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Harmonie, Fanfare en Brassband
- Algemeen: Brassband brassband.pagina.nl
- Algemeen: Drum en Blaasmuziek Nederland www.drumfanfare.nl
- Algemeen: Fanfare fanfare.pagina.nl
- Algemeen: Harmonie harmonie.pagina.nl
- Algemeen: HaFaBra adressen www.adressen.hafabra.nl
- Algemeen: HaFaBra-net (NL,B)

www.hafabra.net 

 
- Brassband St. Rochus, Pey-Echt www.brassbandstrochus.nl
 
- Fanfare Excelsior, Buggenum www.excelsior-buggenum.net
- Fanfare Eensgezindheid, Maasbracht-Beek  www.eensgezindheid.hafabra.nl
- Fanfare O.L. Vrouw in 't Zand, Roermond www.famfaar.nl
- Fanfare St. Cecilia, Herten www.cecilia-herten.com
- Fanfare St. Joseph, Pey-Echt www.fanfarepey.nl
- Fanfare St. Wiro, Reutje www.fanfaresintwiro.nl
- Fanfare Wilhelmina, Vlodrop www.fanfarewilhelminavlodrop.nl
     

-

Harmonie L'Union, Heythuysen www.harmonielunion.nl

-

Harmonie St. Cecilia, Koningsbosch www.harmoniekoningsbosch.com

-

Harmonie St. Cecilia, Maasbracht www.hafabra.nl 

-

Harmonie Concordia, Melick www.concordiamelick.nl

-

Harmonie Juliana, St. OdiliŽnberg www.harmoniejulianaberg.nl 

-

Harmonie Ons Genoegen, Herkenbosch

www.harmonieherkenbosch.nl

-

Harmonie Wilhelmina, Posterholt www.harmonieposterholt.nl
- Kon. Harmonie Lentekrans, Linne www.lentekrans.hafabra.nl
- Kon. Harmonie St. Caecilia, Echt www.harmonie-echt.nl
- Kon. Harmonie St. Hilarius, Bierbeek(B) www.harmoniebierbeek.be
- Kon. Harmonie, Roermond www.keuninklikke.nl
naar begin van de pagina naar volgende onderwerp op deze pagina
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Muziekinstrumenten
- Adams Muziekcentrale www.adams.nl en www.adams-music.com
- Ajax Concert Percussion www.ajax-timpani.com

-

Besson www.besson.com

-

Boosey & Hawkes  www.boosey.com

-

Calicchio www.calicchio.com

-

Courtois www.courtois-paris.com

-

Edwards Instruments www.edwards-instruments.nl

-

Getzen www.getzen.com

-

Hub van Laar Trumpets & FlŁgelhorns www.hubvanlaar.nl

-

Jo Joosten blaas- en slaginstrumenten www.jojoosten.com

-

Jupiter www.jupiter.info

-

K&M www.k-m.de

-

Majestic Percussion www.majestic-percussion.com

-

Paiste www.paiste.com 

-

Premier Percussion www.premierdrums.com

-

Schilke Music Products www.schilkemusic.com

-

Selmer Parijs www.selmer.com en www.selmer.fr

-

Selmer Parijs (BIN) www.selmer.nl

-

Toptone systems www.toptone.nl

-

Van Der Glas Limburg b.v. www.vanderglas.nl

-

Vincent Bach www.bachbrass.com

-

Willson Band Instruments www.willson.nl

-

Yamaha www.yamaha.nl of www.yamaha.com

-

Zildjian www.zildjian.com
naar begin van de pagina naar volgende onderwerp op deze pagina
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uitgevers van Muziek

- 3 Horns Music home.tiscali.nl/3hornsmusic 3hornsmusic@tiscali.nl
- Alcedo Atthis Music, Maarssen www.alcedoatthismusic.nl info@alcedoatthismusic.nl
- Amstel Music, Amsterdam (zie: De Haske) www.euronet.nl/~amsmusic amsmusic@euronet.nl
- ArtifexMusic, Haelen www.artifexmusic.nl inlichtingen@artifexmusic.nl
- Baton Music, Eindhoven www.batonmusic.nl info@batonmusic.nl
- Beriato Music BVBA www.beriato.com sales@beriato.com
- Bernaerts Music www.bernaertsmusic.com office@bernaertsmusic.com
- Beurskens Muziekuitgeverij, Maasbree www.percussionbeurskens.com contact@percussionbeurskens.com
- Broekmans & van Poppel, Amsterdam www.broekmans.com piet@broekmans.com
- Bronsheim, Brunssum www.bronsheim.nl music@bronsheim.nl
- Canzona Music (zie: Bronsheim) home.hetnet.nl/~canzona c.schoonenbeek@fontys.nl
- Cees Coenen Music Productions www.ccmp.nl info@ccmp.nl
- Da Capo Music, Houten www.dacapomusic.nl, www.dmpnet.nl dcm.zanten@planet.nl
- De Haske Publications, Heerenveen www.dehaske.com music@dehaske.com
- DMP: DutchMusicPartners www.dmpnet.nl info@dmpnet.nl
- Donemus / Muziek Groep Nederland, Amsterdam www.donemus.nl donemus@wxs.nl
- Editions Marc Reift

www.reift.ch

reift@tvs2net.ch
- Ed. Musica Budapest

www.emb.hu

- Fiiftrieme, Surhuisterveen (zie: Gobelin) brassinfo@wxs.nl
- Gobelin Music Publications, Drachten www.gobelinmusic.com info@gobelinmusic.com
- Hafabra Music, Louis Martinus, Voeren www.hafabramusic.com Louis.Martinus@skynet.be
- Hebu Musikverlag GmbH www.hebu-music.com info@hebu-music.com
- Hit Music www.hit-music.nl info@hit-music.nl
- Jive Music, Sittard www.jivemusicservice.nl info@jivemusicservice.nl
- JS Arrangements, Thorn

 

jjmstoffels@onsbrabantnet.nl
- Kuijpers Arrangementen, Rijsbergen www.kuijpers-arrangementen.nl muziek@kuijpers-arrangementen.nl
- Lake Music Publications, Burgum www.lake-music.com info@lake-music.com
- Mansarda muziekuitgerij, Hilversum http://www.mansarda.nl info@mansarda.nl
- Molenaar Edition, Wormerveer www.molenaar.com office@molenaar.com
- Musica Mundana, Deurne mundana.sales@wxs.nl
- Music Press Distributors, Enschede mpd.wenger@wxs.nl
- Music Print Dokkum www.musicprint.nl order@musicprint.nl
- Musikverlag Johann Kliment www.kliment.at office@kliment.at
- Musikverlag Rundel, Rot an der Rot www.rundel.de info@rundel.de
- Muziek Distributie Nederland www.muziekdistributie.nl infomdn@cs.com
- Muziekmachine.nl www.muziekmachine.nl t.brens@home.nl
- Mythen Hollanda, Doorn www.mythen-hollanda.nl info@mythen-hollanda.nl
- Nieuwe Lente Muziekuitgeverij, Heiloo www.redfrogmusic.nl info@redfrogmusic.nl
- Opus 33 Music, Den Burg alexander@comitas.org
- Scheepers Arrangementen, Linne www.artmania.net/scheepers f.scheepers@wxs.nl
- Scomegna Edizioni Musicali, La Loggia, ItaliŽ www.scomegna.com scomegna@scomegna.com
- Simons Music Publications, Schiedam www.simonsmusic.nl info@simonsmusic.nl
- Stormworks Europe, Den Haag www.stormworks.net band@introweb.nl
- Tierolff, Roosendaal www.tierolff.nl info@tierolff.nl
- Van der Heide Music Edition, Den Helder www.heidemusic.nl heidemusic@multiweb.nl
- Warble Wind Music (zie Gobelin) www.home.planet.nl/~warble warble@wxs.nl
naar begin van de pagina naar volgende onderwerp op deze pagina
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Componisten van Blaasmuziek
- Jan Bosveld www.janbosveld.nl
- Franco Cesarini mypage.bluewin.ch/cesarini
- Alexander Comitas - Ed de Boer www.comitas.org
- Alain Crepin www.alaincrepin.be
- Joop van Dijk www.alcedoatthismusic.nl
- Ferrer Ferran www.ibermusica.org
- Rob Goorhuis home.planet.nl/~warble
- Jacob de Haan www.jacobdehaan.com
- SÝren Hyldgaard www.screenmusic.dk
- Henk van Lijnschoten - Ted Huggens - Michel van Delft home.wxs.nl/~henk.lijns
- Peter Kleine Schaars www.peterkleineschaars.nl
- Johan de Meij www.euronet.nl/~amsmusic/bio_demeij.htm
- Jan van der Roost www.janvanderroost.com
- Kees Schoonenbeek www.canzona.nl
- Leo Simons www.simonsmusic.nl
- Philip Sparke www.philipsparke.com
- Andrť Waignein users.swing.be/andre.waignein
naar begin van de pagina naar volgende onderwerp op deze pagina
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Diverse muzieklinks
- Ad Lamerigts www.adlamerigts.com
- FKM - Federatie van Katholieke Muziekbonden in Nederland www.fkm-nederland.nl
- Fluit- en tamboercorps Excelsior Montfort  surf.to/excelsior-montfort
- Henk Rensink Mondstukaanmeting  www.henkrensink.nl
- Hoornwebsite  www.hoorn.be
- Joekskapel Eine ‘ngerein Montfort  home.wanadoo.nl/eine_ongerein
- Joekskapel Loester Good Montfort  www.loestergood.nl
- KNFM - Koninklijke Nederlandse Federatie van Muziekverenigingen  www.knfm.nl
- LBM - Limburgse Bond van Muziekgezelschappen www.lbminfo.nl
- Luchtmachtkapel www.luchtmachtkapel.nl
- MRO saxofoons (onderhoud, reparatie, revisie) www.mrosaxofoons.nl
- Music4music www.music4music.info
- Music & Show www.musicenshow.nl
- Muziek Groep Nederland www.muziekgroep.nl
- Muziek Netwerk Nederland www.mnn.nl
- Muziekinstrumentmakersmuseum http://www.muziekinstrumentenmuseum.nl/
- Muziekvaria (Muziekblad) www.muziekvaria.nl
- Myouthic (Centrum voor Kunst en Cultuur) www.myouthic.nl
- NIB - Nederlands Instituut voor de Blaasmuziek  www.nibinfo.nl
- RIM - Repertoire Informatiecentrum Muziek www.rim.nl 
- Ruuds Music Magizine www.rmm.net 
- Schutterij St. Urbanus Montfort www.sturbanus-montfort.nl
- Seezo muziekuniformen www.seezo.nl
- Stichting Muziek Promotie Nederland www.muziekpromotie.nl
- Stichting Muziek Promotie Nederland: Muziekindex www.muziekindex.nl
- Stichting UNISONO www.amateurmuziek.nl
- Taptoe Heerlen www.taptoeheerlen.nl
- TEMA Tielen Toernooi www.temaward.org
- Toelichting op muziekwerken -- klik hier --
- Trompet.nl www.trompet.nl
- Wens reizen muziekreizen www.wens.nl
- Wereld Muziek Concours Kerkrade www.wmc.nl
naar begin van de pagina naar volgende onderwerp op deze pagina
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Overige links
- Carnavalsvereniging den Uul van den Grauwert http://www.uulvandengrauwert.nl/
- Cover & Feestband Moereflaai members.home.nl/moereflaai/
- Gemeente Ambt Montfort www.ambtmontfort.nl
- Groeten uit Montfort www.groetenuitmontfort.tk
- Omroep Roer en Maas www.slorm.nl
- Ondernemers Montfort www.ondernemersmontfort.nl
- Stichting Kasteel Montfort www.kasteelmontfort.nl
naar begin van de pagina naar begin van de pagina